18.10.2023

Originální POS média pro nealko segment od Kofoly poutají děti i dospělé

Novinka člena POPAI CE

Od poloviny září se nakupující mohou na prodejních plochách řetězců Albert a Globus setkat s novými POS nosiči, které jsme pro ně připravili ve spolupráci se společností Kofola.

V hypermarketech Globus si v rámci kombinovaného shop in shopu minerálních vod získává pozornost jak Ondrášovka, tak i Korunní.  Akční vystavení vybízí nejen k nákupu známých a tradičních značek, ale také komunikuje spotřebitelskou soutěž, ve které mají spotřebitelé šanci vyhrát hodnotný pobyt realizovaný přes Amazing Places, případně je určitě potěší voucher na nákup právě v hypermarketech Globus.

Na vybraných hypermarketech Albertech uděláme určitě radost dětem. Díky krásnému zadání na realizaci shop in shopů na značku Jupík, které jsme od Kofoly dostali, přišla možnost popustit uzdu kreativitě a vytvořit skutečně velmi hravé a poutavé vystavení. Navíc je interaktivní, takže děti rozhodně nemají zůstat u dívání se, ale jsou zvány k prozkoumání celého vystavení. Je libo prolézt barevným tunelem z jedné strany na druhou? Nebo se vyfotit jako “jablečný” méďa? Své místo zde mají i další ovocné postavičky, které děti znají z obalů oblíbeného nápoje.

Navíc i zde je POS nosič spojen se spotřebitelskou soutěží a hlavní výhra je opravdu luxusní, a to zájezd do Disneylandu v Paříži pro celou rodinu. Zábava tedy nekončí na prodejně pro toho, na koho se usměje štěstí, a pokračuje následně v Paříži, kde bude o výherce postaráno od A až do Z po celý víkend. Věříme, že takový zájezd si užije celá rodina!


Vyskytla se chyba v aplikaci. Obnovit stránku 🗙