20.04.2023

Effi Nozomi - Rychlost a kvalita na kterou jsme čekali 20 let

Novinka člena POPAI CE

Rychlost a kvalita na kterou jsme čekali 20 let
Eclipse print : 
Před nákupem každého z našich čtyř ofsetových strojů ve formátech 185x130 a 205x150 cm jsme vždy hledali vhodnou digitální tiskárnu se srovnatelnou kvalitou, rychlostí a výrobními náklady a přes několik slibných projektů oznámených renomovanými výrobci jsme až doposud řešení mezi digitálními tiskárnami nenalézali. Effi Nozomi v šíři 180 cm s rychlostí 75 běžných metrů za minutu je konečně stroj, který je s ofsetovým tiskem srovnatelný a v některých ho dokonce předčí.

Udržitelnost
Ačkoliv jde o robustní technologii, díky efektivitě provozu přináší také právě včas úspory energie a s tím i redukci vygenerovaného CO2.

Kvalita

Kromě perfektní tiskové kvality a vysokého rozlišení je přínosem také stabilní vlhkost vlnité lepenky v průběhu výroby a tím pádem preciznější výsledek a kratší termíny. Stroj pracuje s pokročilými technologiemi barev nové generace s profily Fiery Edge™ ze sady Fiery Color Profiler Suite. Výkonná správa přímých barev pro přesné značkové barvy s nástrojem Fiery Spot Pro. přináší zachování kvality a jednotnosti barev díky automatizovanému kontrolnímu systému.
Splňuje průmyslové normy ISO a GRACoL (G7), pomocí nástroje Fiery Verify. Přesný náhled rastrových souborů v plném rozlišení po provedení Rip v aplikaci Fiery ImageViewer, včetně obsahu proměnných dat. Provádí korekce barev za běhu a udržuje stabilní výstup v proměnlivém prostředí, které v malé míře nastávají navzdory kontrole vlhkosti a teploty. Fiery NZ-1000 je vybaven všemi základními nástroji pro kalibraci barev, profilování, ukládání inkoustů, správu přímých barev a ověřování shody s průmyslovými standardy.
Výrobce získal pro stroj certifikaci Fogra Process Standard Digital (PSD) Print Check podle: ISO 15311 - Standard digitální tiskové produkce. ISO 12647/2 - Produkční norma pro ofsetový tisk.

Originální inkousty EFI

Ačkoliv jde o UV barvy, jsou bez zápachu, zachovávají si pružnost v ohybech a jsou dostatečně tvrdé, aby odolaly odření. Vynikající lesklé povrchové úpravy a vysoké grafické kvality je dosahováno při velmi rozumné spotřebě inkoustu na metr čtvereční. Je-li vhodně zvolen motiv, lze dosáhnout efektu parciálního lakování. Inkousty Nozomi splňují certifikaci OCC pro recyklovatelnost a splňují také zlatý standard GREENGUARD bez nebezpečných těkavých organických látek.

Vyskytla se chyba v aplikaci. Obnovit stránku 🗙