POPAI CE realizuje nový výzkum v oblasti POP komunikace v HORECA destinacích

Které nástroje POP komunikace fungují v restauracích, pivnicích, barech, kavárnách a v dalších typech gastro zařízení? Jak by měly vypadat optimální POP nástroje a jaký je jejich potenciál v tomto specifickém maloobchodním kanálu? Jaké jsou možnosti jejich inovace?

Nový unikátní průzkum HoReCa In-Store Insight Study, který právě probíhá, se zaměřuje na funkce a role různých nástrojů POP komunikace v provozovnách segmentu HORECA. Zároveň zkoumá vliv těchto nástrojů na spotřební chování, vnímání značek a prodej podporovaných produktů v tomto segmentu.
 

Průzkum objasňuje také marketingové, strategické a praktické cíle, které mohou komunikační prostředky plnit z pohledu implementátorů a investorů, zjišťuje, jakou roli hrají POP média v jejich vztazích s provozovateli v HORECA destinacích a jak je tito provozovatelé vnímají.  Umožňuje pochopit komplexní systém vzájemné interakce mezi prostředím, značkami, produkty a provozovateli.
 

Tento syndikovaný výzkum se zabývá jak obecnými aspekty, tak i postoji ke konkrétním standardním typům aplikací (stojany a poutače, světelné reklamy, slunečníky, menu stojánky, ubrusy atp.) i k nestandardním typům (LCD obrazovky a tablety, akční a dočasné promo materiály atp.).
 

Výzkum je realizován asociací  POPAI CE ve spolupráci s výzkumnou agenturou PERFECT CROWD. Hlavními partnery průzkumu jsou společnosti Budějovický Budvar, UNILEVER (zmrzliny Algida) a Sodovkárna Kolín (limonády KOLI). Projekt podporují další  partneři - společnosti  DAGO, paketo.one a REX. 
 

Výstupy průzkumu budou mimo jiné sloužit k vytvoření nových podkladů pro optimalizaci a inovaci POP nástrojů i dalších možností POP komunikace do budoucna v HORECA kanálu.
 

Projekt je organizovaný neziskovou oborovou asociací, která garantuje objektivní a neziskový charakter projektu. Vybrané výstupy budou průběžně sdíleny s odbornou veřejností s cílem zlepšit práci s in-store komunikačními médii v HORECA provozovnách.

Vyskytla se chyba v aplikaci. Obnovit stránku 🗙